Student Members

All EAN Student Members

 
Abdalla, Mohamed Hussein Adam
 
Abdullayeva, Nurlana
 
Aderinto, Nicholas
 
Adewuyi, Esther
 
Ahmed, Nilyay
 
Ahmed, H Shafeeq
 
Aksoy, Elif Dilara
 
Al Balushi, Jubran
 
Al-Fragi, Mouge
 
Al-Rubaiey, Sali
 
Alčauskaitė, Justina
 
Alecu, Julian Emanuel
 
Alevcan, Muhammed Said
 
Alghamdi, Shaima Fayez N
 
Ali, Mohamed Ahmed
 
Ali, Mohammad Eisa
 
Allahverdiyeva, Nigar
 
Alves Ferreira, João Miguel
 
Am Ende, Hannah
 
Amarasekera, Nuwanji
 
Andrade, Ítalo
 
Andrianopoulou, Aikaterini
 
Angelini Paroli, Gaia
 
Angerbauer, Raphael
 
Anselmi, Matteo
 
Arndt, Philipp
 
Arslantas, Öykü
 
Ateş, Zülfükar Ege
 
Atwan, Hany
 
Augustyn, Klaudia
 
Ayci, Batuhan
 
Aydın, Elif Sude
 
Aygün, Gürçay
 
Ayvaz, Fulya
 
Azevedo Sansoni, Gabriela
 
Bakanauskaitė, Simona
 
Balßuweit, Kevin
 
Batarseh, Sohail
 
Becker, Maximilian Arno
 
Bekeová, Martina
 
Bektasli, Ekin
 
Bellanti, Amanda
 
Ben Hadj Kacem, Amal
 
Ben Razek, Ibrahim
 
Bettio Moreira, Victoria
 
Bezerra De Araujo, Ana Luiza
 
Binder, Simon
 
Bist, Anil
 
Biswakarma, Jaishree
 
Boakye, Tsara
 
Boček, Richard
 
Brandet, João Marcos
 
Bratu, Bogdan-Gabriel
 
Bulut, Necdet Gökalp
 
Caliendo, Daniele
 
Caliskan, Mert Egemen
 
Caliskan, Elif Buse
 
Candan, Mert
 
Cayan, Incilay
 
Centini, Francesca Romana
 
Cetin, Ferdane
 
Çetin, Orçun
 
Chen, Yuqing
 
Chkara, Hajar
 
Choi, Chun Yin Maxwell
 
Coelho Rodrigues Melo, Amandra Gabriele
 
Colella, Filippo Emanuele
 
Contin Dorigan, André
 
Cordasco, Giuseppe
 
Corte Portela, Kenya
 
Coşkun, Ece
 
Cossa, Carlo
Milano (MI), Italy
 
Costea, Alexandra
 
Covache-Busuioc, Razvan-Adrian
 
Cowle, Melody
 
Cristina, Talita
 
Cyntia Lima Fonseca Rodrigues, Amanda
 
Da Silva Lima, João Víctor
 
Daddoveri, Francesco
Molazzana, Italy
 
Dalkılıç, Duru
 
Dassanayake, Lakshani
 
Davachi, Arian
 
De Jesus Oliveira, Mariana
 
De Liyis, Bryan Gervais
 
De Oliveira Sousa, Bianca
 
De Souza, Caio
 
Del Cid, Paola
 
Delazer, Luisa
 
Demirci, Mehmet Ali
 
Dendauw, Pieter-Jan
 
Desor, Kishan
 
Destrini, Alessandra
 
Di Cosmo, Leonardo
 
Dimitrio, Alessandro Elias
 
Dos Santos Silva, Jonadab
 
Duarte, Alexia
 
Duda, Alexandru
 
Dudau, Laura-Elena
 
Duysak, Ipek
 
Džerengová, Barbora
 
Eduardo Faria Colombani, Gabriel
 
El Choueiri, Jad
 
El Joueid, Youssef
 
Elfaituri, Muhammed Khaled
 
Elhassan, Suodad
khartoum, Sudan
 
Ergül, Eray
 
Erkan, Beyza
 
Ersözlü, Ersin
 
Eyüpoğlu, Yağmur
 
Falcão, Gustav
 
Fang, Xusheng
 
Felfela, Karim
 
Felkle, Dominik
 
Foettinger, Fabian
 
Foiz, Farzeen
 
Gabriel Fernandes, Charles
 
Gerlach, Ivo
 
Ghisimberti, Edoardo
 
Giełczyński, Mateusz
 
Gkelmpesi, Iliana
 
Glavan, Luca
 
Goeschl, Stella
 
Gonçalves, Juliana
 
Gordon, Alex
 
Gorgadze, Gigi
 
Gosch Berton, Giovanni
 
Grace, River
 
Gramkow, Mathias
 
Grande, Ana Carolina
 
Grion, Giulia
 
Grodzka, Olga
 
Gül, Asude Zülal
 
Gulbe, Anita Ilze
 
Halder, Ayush
 
Hamitou, Naila Saadia
 
Hansen, Karen
 
Harmes, Begüm Süheyla
 
Haruni, Elio
 
Haskan, Elif
 
Hauser, Amadeus
 
Hawas, Yousef
 
Heghes, Maria Elena
 
Hendi, Nada Ibrahim
 
Herman, Gerald
 
Hernandez-Zarate, Alejandro
 
Hofmann, Jan
 
Horosin, Grzegorz
 
Howard, Philip
 
Htet, Khin
 
Hvingelby, Victor
 
Ibrahim, Ummulkhairi
 
Iliazova, Aizhamal
 
Irtza, Muhammad
 
Jahanshahloo, Farhood
 
Jasim, Marie
 
Jelmoni, Alice
 
Jensen, Clara Mellergaard
 
Jindal, Malaika
 
Kajsova, Michaela
Prague, Czech Republic
 
Kaldirimitzian, Chara
 
Kapran, Kayra
 
Karabulut, Ece
 
Karakoleva, Ema
 
Kardes, Ecem
 
Karl, Anna-Sophia
 
Kavaliauskaite, Emilija
 
Kayode, Ayomide
 
Kegyes-Brassai, Anna
 
Kent, Julia Anna
 
Khelifa, Hamza
 
Khmyz, Margarita
 
Klein, Viktoria
 
Kleszczyńska, Weronika
 
Kniazeva, Marina
 
Koç, Aycan
 
Kok, Zi Qi
 
Kopeć, Kamila
 
Korniichuk, Yuliia
 
Koutoumpa, Antrea
 
Koutra, Eleni
 
Kouvli, Maria Davidoula
 
Krause, Inga
 
Kruse, Freja
 
Kumar, Vipin
 
Kutval, Melike
 
Larabi, Ibtissem
 
Laroussi, Sirine
 
Le, Mindy
 
Lecutier, Romain
 
Leite Guedes, Idrys Henrique
 
Lemos, Isabelle
 
Li, Hanqiao
 
Linzalone, Gabriele
 
Lopez De Aragón Olesti, Virginia
 
Lourenço, Inês
 
Lousa Dias Ferreira, João Miguel
 
Lovchev, Ivan
 
Lutsenko, Inna
 
Magdeeva, Kamilla
 
Maisvoreva, Laura
 
Mallek, Asma
 
Malvaso, Antonio
 
Mamedova, Leyla
 
Mammadli, Turan
 
Manav, Hasan Kerem
 
Marangon, Anna
 
Marcolin, Maria Giulia
 
Martin, Matthew
 
Massarou, Christina
 
Mateus Gula, Vinicius
 
Menegaz De Almeida, Artur
 
Milovidov, Alexander
 
Monteiro, Raquel
 
Moradeyo, Abdulrahmon
Ibadan, Nigeria
 
Moryoussef, Adam
 
Mostafa Asla, Moamen
 
Mouffokes, Adel
 
Muili, Abdulbasit
 
Mujanovic, Adnan
 
Muneer, Siraj
 
Murasan, Iulia
 
Musa, Faith
 
Musaad, Ragheda
 
Muškietaitė, Rūta
 
Nandkishor Dayama, Litesh
 
Narbut, Anna
Moscow, Russian Federation
 
Nardello, Anna
 
Navickaite, Milda
 
Nawal, Harsh
 
Nguyen, Lam
 
Nicolaescu, Cristina-Sânziana
 
Niedermeier, Theresa
 
Novais, Aurea
 
Novak, Lara
 
Nowak, Julia
 
Noyan, Basar
 
Nurmakhammatova, Gulzoda
 
O’byrne, George-Paul
 
Oltean, Laura
 
Onbasi, Lara
 
Ondráček, David
 
Opielka, Mikolaj
 
Oppermann, Alice
 
Othman, Marwan
 
Pagiantza, Maria
 
Pai, Hari
 
Pandey, Sneha
 
Pandey, Bhavna
 
Papakosta Sampatakaki, Kanella
 
Pavlopoulou, Dimitra
 
Pellicanò, Francesca
 
Penkina, Anna
 
Pérez Jiménez, Emmanuel
 
Petrokovskaia, Anastasiia
 
Petronilho, Gabriel
 
Petrovic, Ivan
 
Pişkin, Asya
 
Pitsillos, Rafael
 
Pittarello, Matilde
 
Polestino, Michael
 
Pourmohammad, Mohsen
 
Pritchard, Simon
 
Puteikis, Kristijonas
 
Radutiu, Delia-Ioana
 
Rai, Neha
 
Ramadan, Nada
 
Rasia De Mello Rodrigues, Ana Carolina
 
Ray Chaudhuri, Eashan
 
Rech, Cibele
 
Rehák, Adam
 
Rezaei, Rana
 
Richardson, Daniel
 
Rimmaudo, Giulia
 
Ripamonti, Elena
 
Rocco Barros, Mariana
 
Rolkiewicz, Dawid
 
Ronco, Riccardo
 
Rossi, Melissa
 
Rostvynska, Valeriia
 
Roufail, Kirollos
 
Saddique, Muhammad Nabeel
 
Safa, Ahmad
 
Salkovic, Naida
 
Samir, Ahmed
 
Sarac, Iva
 
Sarafanova, Ekaterina
 
Šarčević, Maksim
 
Sarmiento-Lizarraga, Elizabeth
 
Sassi, Sarra
 
Schifino, Edoardo
 
Schwarz, Felix
 
Schwenker, Kerstin
 
Scott, James
 
Seidel, Mira
 
Seiler Torres, Angela Mei
 
Serag, Ibrahim
 
Sezen, Ahmetcan
 
Shah, Bikash Kumar
 
Shaikh, Nameera Parveen
 
Shaked, Zoe
 
Shitova, Anna
 
Shukur, Alfi Aran
 
Siliogka, Elina
 
Silva, Victor
 
Singh, Aman
 
Sipahi, Irem
 
Sivčević, Jasmina
 
Skjærbæk, Casper
 
Šlajūtė, Emilija
 
Smolik, Krzysztof
 
So, Ching Hei
 
Sobczak, Jacob
 
Sohel, Akib
 
Sokolov, Evgenii
 
Solanki, Shivam
 
Sole Cruz, Eva
 
Sołtysik, Piotr
 
Stalgyte, Paulina
 
Stefanović, Julijan
 
Stinissen, Robin
 
Stoitsev, Tsvetomir
 
Student, Test
 
Szałata, Karolina
 
Szmukala, Melissa
 
Szukało, Piotr
 
Taha, Yousif Asaad
 
Tang, Rui
 
Tarek Hefnawy, Mahmoud
 
Tay, Bengisu
 
Tepel, Frederike
 
Terravecchia, Claudio
 
Thakur, Rishmita
 
Tharwat Ali, Hossam
 
Tubaite, Auguste
 
Türkün, Ilke
 
Tusa, Filippo M. R.
 
Uluçam, Enes Sedat
 
Umut, Gizem
 
Unlu, Selen
 
Uwishema, Olivier
 
Valotta, Luca
 
Van Rensbergen, Jeroen
 
Vassilopoulos, Thanos
 
Vats, Yashvardhan
 
Verginer, Mara
 
Vicini, Rebecca
 
Vieira, Artur
 
Vyshnevskyi, Vladyslav
 
Waleed, Muhammad
 
Wang, Yu-Chen
 
Wang, Jia Dong James
 
Wettig, Angéline
 
Wolfram, Sophia
 
Wróbel, Dominik
 
Yadav, Jeshika
 
Yarkin, Aziz
 
Yazgı, Hare
 
Ye, Gordon
 
Yılmaz, Muhammmed Eray
 
Yuasa, Gianna
 
Yunusova, Mavzoda
 
Yurdakul, Alperen
 
Zaboras, Edgaras
 
Zajac, Weronika
 
Zarrou, Victoria
 
Zdrojewska, Kaja
 
Zhunusova, Eliza
 
Zimmermann-Meinzingen, Margarethe
 
Zürrer, Wolfgang
 
Икромова, Мохинур